Sheetnode (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Title
da: Titel

en: Submit
da: Indsend

en: Content
da: Indhold

en: content
da: indhold

en: None
da: Ingen

en: Import
da: Importér

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Text
da: Tekst

en: Range
da: Spænd

en: General
da: Generelt

en: Template
da: Skabelon

en: Labels
da: Etiketter

en: Raw value
da: Rå værdi

en: Fullscreen
da: Fuldskærm
