Sheetnode (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Submit
el: Υποβολή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: content
el: ύλη

en: None
el: Κανένα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Text
el: Κείμενο

en: General
el: Γενικά

en: Labels
el: Ετικέτες

en: Unknown error
el: Άγνωστο σφάλμα

en: Fullscreen
el: Πλήρης οθόνη

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
