Sheetnode (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Submit
fa: ثبت

en: Content
fa: محتوا

en: None
fa: هیچ

en: Import
fa: ورود

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: URL
fa: نشانی

en: Text
fa: متن

en: General
fa: عمومی

en: View mode
fa: نحوه نمایش
