Sheetnode (7.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Content
ur: متن

en: content
ur: متن

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Text
ur: متن

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
