Sheetnode (7.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Submit
ar: إضافة

en: Content
ar: المحتوى

en: content
ar: المحتوى

en: None
ar: لا شيء

en: Import
ar: استيراد

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: URL
ar: العنوان URL

en: Text
ar: نص

en: General
ar: عام

en: Template
ar: القالب

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
