Sheetnode (7.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Submit
he: שלח

en: Content
he: תוכן

en: content
he: תוכן

en: None
he: ללא

en: Import
he: יבוא

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: URL
he: כתובת URL

en: Text
he: טקסט

en: General
he: כללי

en: Labels
he: תוויות

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: View mode
he: מצב תצוגה
