Sheetnode (7.x-1.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: content
mn: агуулга

en: None
mn: Байхгүй

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Text
mn: Текст
