Sheetnode (7.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Title
pt: Título

en: Submit
pt: Enviar

en: Content
pt: Conteúdo

en: content
pt: conteúdos

en: None
pt: Nenhum

en: Import
pt: Importar

en: Save
pt: Guardar

en: Default
pt: Por defeito

en: Text
pt: Texto

en: Range
pt: Intervalo

en: General
pt: Geral

en: Labels
pt: Rótulos

en: Raw value
pt: Valor Raw

en: Unknown error
pt: Erro desconhecido

en: Fullscreen
pt: Ecrã inteiro

en: View mode
pt: Modo de visualização

en: Sheet
pt: Folha
