Sheetnode (7.x-1.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Submit
hi: जमा करें

en: Content
hi: सामग्री

en: content
hi: अंतर्वस्तु

en: None
hi: कोई नहीं

en: Import
hi: आयात करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: URL
hi: यूआरएल

en: Text
hi: लेख

en: General
hi: सामान्य

en: Template
hi: फर्मा

en: PDF
hi: पीडीएफ

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली
