Sheetnode (7.x-1.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: content
hy: պարունակություն

en: None
hy: Ոչ մի

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Text
hy: Տեքստ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
