Sheetnode (7.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Submit
ro: Trimite

en: Content
ro: Conținut

en: content
ro: conţinut

en: None
ro: Nimic

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Template
ro: Șablon

en: Labels
ro: Etichete

en: View mode
ro: Mod de vizualizare
