Sheetnode (7.x-1.0-alpha4) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Text
si: වගන්ති
