Sheetnode (7.x-1.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Content
sr: Садржај

en: Import
sr: Увоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Text
sr: Текст

en: Template
sr: Шаблон

en: View mode
sr: Врста приказа
