Sheetnode (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Submit
ja: 送信

en: Content
ja: コンテンツ

en: content
ja: コンテンツ

en: None
ja: なし

en: Import
ja: インポート

en: Default
ja: デフォルト

en: Text
ja: テキスト

en: Range
ja: 範囲

en: General
ja: 全般

en: Template
ja: テンプレート

en: Labels
ja: ラベル

en: Spreadsheet
ja: スプレッドシート

en: View mode
ja: ビュー・モード
