Sheetnode (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: PDF
my: PDF ထုတ်ရန်

en: Fullscreen
my: ဖန်သားပြည့်
