Sheetnode (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Submit
be: Захаваць

en: Content
be: Змесціва

en: content
be: змест

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Import
be: Імпарт

en: Default
be: Прадвызначана

en: URL
be: Спасылка

en: Text
be: Тэкст

en: General
be: Агульны

en: Template
be: Шаблон

en: View mode
be: Лад выгляду
