Sheetnode (7.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Submit
bg: Запис

en: Content
bg: Съдържание

en: content
bg: съдържание

en: None
bg: Не

en: Import
bg: Импортирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Text
bg: Текст

en: General
bg: Общи

en: Template
bg: Шаблон

en: Labels
bg: Етикети
