Sheetnode (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Submit
hu: Beküldés

en: Content
hu: Tartalom

en: content
hu: tartalom

en: None
hu: Nincs

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: URL
hu: Webcím

en: Text
hu: Szöveg

en: Range
hu: Tartomány

en: General
hu: Általános

en: Template
hu: Sablon

en: Labels
hu: Feliratok

en: Raw value
hu: Nyers érték

en: Unknown error
hu: Ismeretlen hiba

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: Cell
hu: Cella

en: range
hu: tartomány

en: View mode
hu: Nézetmód
