Sheetnode (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Submit
ku: بنێرە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: None
ku: هیچ

en: Import
ku: هاوردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Text
ku: دەق

en: General
ku: گشتی
