Sheetnode (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Submit
sk: Odoslať

en: Content
sk: Obsah

en: content
sk: obsah

en: None
sk: Žiadne

en: Import
sk: Importovať

en: Default
sk: Predvolené

en: General
sk: Všeobecné

en: Template
sk: Šablóna

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
