Sheetnode (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Submit
tr: Gönder

en: Content
tr: İçerik

en: content
tr: içerik

en: None
tr: Hiçbiri

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Default
tr: Varsayılan

en: Text
tr: Metin

en: General
tr: Genel

en: Template
tr: Şablon

en: Unknown error
tr: Bilinmeyen hata

en: View mode
tr: Görünüm kipi
