Sheetnode (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Submit
ug: يوللاش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: content
ug: مەزمۇن

en: None
ug: يوق

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Text
ug: تېكىست

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Fullscreen
ug: تولۇق ئېكران
