Sheetnode (7.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Submit
am: አስገባ

en: Content
am: ይዞታ

en: Import
am: አስመጣ

en: Default
am: ነባሪ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Text
am: ጽሁፍ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
