Sheetnode (7.x-1.0-beta3) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: content
bn: কন্টেন্ট

en: None
bn: একটিও নয়

en: Import
bn: আমদানী

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: URL
bn: ইউআরএল

en: General
bn: সাধারণ

en: - Select a template -
bn: একটি টেমপ্লেট বেছে নিন
