Sheetnode (7.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Submit
ca: Envia

en: Content
ca: Contingut

en: content
ca: contingut

en: None
ca: Cap

en: Import
ca: Importa

en: Default
ca: Per defecte

en: Range
ca: Abast

en: Template
ca: Plantilla

en: Labels
ca: Etiquetes

en: Fullscreen
ca: Pantalla completa

en: Spreadsheet
ca: Full de càlcul

en: View mode
ca: Mode de visualització
