Sheetnode (7.x-1.0-beta3) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Submit
it: Invia

en: Content
it: Contenuto

en: content
it: contenuto

en: None
it: Nessuno

en: Import
it: Importa

en: Default
it: Predefinito

en: Text
it: Testo

en: General
it: Generale

en: Labels
it: Etichette

en: Fullscreen
it: Schermo intero

en: View mode
it: Modo di visualizzazione
