Sheetnode (7.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Content
ka: კონტენტი

en: content
ka: კონტენტი

en: None
ka: არცერთი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Text
ka: ტექსტი

en: General
ka: ზოგადი
