Sheetnode (7.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: content
ne: विषयवस्तु

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
