Sheetnode (7.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Submit
oc: Sometre

en: Content
oc: Contengut

en: content
oc: contengut

en: None
oc: Pas cap

en: Import
oc: Importar

en: Default
oc: Per defaut

en: Text
oc: Tèxte

en: Template
oc: Modèl

en: Labels
oc: Etiquetas

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
