Sheetnode (7.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (52 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Content
pl: Zawartość

en: content
pl: zawartość

en: None
pl: Brak

en: Import
pl: Importuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Text
pl: Tekst

en: Range
pl: Zasięg

en: General
pl: Ogólne

en: Template
pl: Szablon

en: Labels
pl: Etykiety

en: Raw value
pl: Nieprzetworzona wartość

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Fullscreen
pl: Pełen ekran

en: Spreadsheet
pl: Arkusz kalkulacyjny

en: Displays results in a browser spreadsheet.
pl: Wyświetla rezultaty w arkuszu kalkulacyjnym.

en: Use template
pl: Użyj szablonu

en: Export as
pl: Eksportuj jako

en: Sheetnode
pl: Arkusz

en: A spreadsheet node.
pl: Węzeł arkusza kalkulacyjnego.

en: Save as template
pl: Zapisz jako szablon

en: When saving this sheet, also keep a copy under the name you specify here. Later, this copy can be used as a template for other sheets.
pl: Gdy zapisujesz ten arkusz, zachowaj również jego kopię pod określoną tutaj nazwą. W późniejszym czasie, kopia ta może być wykorzystana jako wzór dla pozostałych arkuszy.

en: Sheetnode import from template
pl: Arkusze danych zaimportowany z szablonu

en: Create a new sheetnode from an existing template.
pl: Stwórz nowy arkusz danych z istniejącego szablonu.

en: Zend Gdata library path
pl: Ścieżka biblioteki Zend Gdata

en: Create a new sheetnode with content from an existing Google Spreadsheet.
pl: Stwórz nowy arkusz danych z zawartości istniejącego arkusza Google Spreadsheet.

en: Administer settings for Sheetnode Google Spreadsheets.
pl: Administracja ustawieniami Google Spreadsheets w arkuszu danych.

en: Spreadsheet node using <a href="http://www.socialtext.net/open/index.cgi?socialcalc">SocialCalc</a>.
pl: Węzeł arkusza kalkulacyjnego używa <a href="http://www.socialtext.net/open/index.cgi?socialcalc">SocialCalc</a>.

en: Provides Google Spreadsheets import/export support for Sheetnode.
pl: Dostarcza możliwość obsługi importu/eksportu Google Spreadsheets dla Sheetnode (arkusza)

en: Cell
pl: Komórka

en: The value stored in a specific sheetnode cell.
pl: Wartość zapisana w konkretnej komórce arkusza.

en: The values stored in a range of cells, including whole columns or whole rows.
pl: Wartości zapisane w szeregu komórek, w tym w całych kolumnach lub całych wierszach.

en: Cell reference
pl: Odnośnik do komórki

en: Range reference
pl: Odniesienie zakresu

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Save as !format
pl: Zapisz jako !format

en: PHPExcel path
pl: Ścieżka do PHPExcel

en: Sheetnode PHPExcel
pl: Arkusz PHPExcel

en: PHPExcel library
pl: Biblioteka PHPExcel

en: PHPExcel is found.
pl: Znaleziono PHPExcel.

en: Spreadsheet title.
pl: Tytuł arkusza

en: Sheetnode Text
pl: Tekst arkusza

en: Store a spreadsheet.
pl: Zachowaj arkusz kalkulacyjny.

en: Adds CKEditor button to Sheetnode toolbar.
pl: Dodaje przycisk CKEditor do narzędzi Sheetnode.

en: Now processing sheet %sheet.
pl: Teraz następuje przetwarzanie arkusza %sheet.

en: Importing spreadsheets
pl: Importowanie arkuszy kalkulacyjnych

en: Import process is starting.
pl: Proces importowania rozpoczyna się.

en: Import process has encountered an error.
pl: Proces importowania napotkał na błąd.

en: Google Spreadsheets
pl: Arkusze kalkulacyjne Google

en: Export process has encountered an error.
pl: W trakcie eksportu wystąpił błąd.

en: Download spreadsheet file
pl: Pobierz plik arkusza kalkulacyjnego
