Sheetnode (7.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Content
te: సారము

en: content
te: విషయం

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Text
te: పాఠ్యం

en: General
te: సాధారణ

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
