Sheetnode (7.x-1.0-beta3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: content
th: เนื้อหา

en: None
th: ไม่มี

en: Import
th: นำเข้า

en: Text
th: ข้อความ

en: General
th: ทั่วไป

en: View mode
th: โหมดของวิว
