Sheetnode (7.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Submit
eu: Bidali

en: Content
eu: Edukia

en: content
eu: edukia

en: None
eu: Bat ere ez

en: Import
eu: Inportatu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Text
eu: Testua

en: General
eu: Orokorra

en: Labels
eu: Etiketak
