Sheetnode (7.x-1.0-beta4) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Submit
id: Kirim

en: Content
id: Konten

en: content
id: konten

en: None
id: Tiada

en: Import
id: Impor

en: Default
id: Bawaan

en: Text
id: Teks

en: General
id: Umum

en: View mode
id: Modus tampilan
