Sheetnode (7.x-1.0-beta4) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Submit
jv: Kirim

en: Content
jv: Konten

en: content
jv: kontén

en: None
jv: Nihil

en: Import
jv: Ngimpor

en: Default
jv: Gawan

en: Text
jv: Teks

en: General
jv: Umum
