Sheetnode (7.x-1.0-beta4) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Content
kk: Контент

en: content
kk: контент

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Import
kk: Импорт

en: Default
kk: Стандартты

en: Text
kk: Текст

en: General
kk: Басты
