Sheetnode (7.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Content
lv: Saturs

en: content
lv: saturs

en: None
lv: Nav

en: Import
lv: Importēt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Text
lv: Teksts

en: Range
lv: Diapazons

en: General
lv: Galvenie

en: Labels
lv: Etiķetes

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna

en: View mode
lv: Skata režīms
