Sheetnode (7.x-1.0-beta4) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Submit
nn: Legg inn

en: Content
nn: Innhald

en: content
nn: innhald

en: None
nn: Ingen

en: Import
nn: Importer

en: Default
nn: Standard
