Sheetnode (7.x-1.0-beta5) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: content
bs: sadržaj

en: None
bs: Nijedan

en: Import
bs: Uvezi

en: Text
bs: Tekst

en: Labels
bs: Oznake (Labels)
