Sheetnode (7.x-1.0-beta5) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Submit
fi: Lähetä

en: Content
fi: Sisältö

en: content
fi: sisältö

en: None
fi: Ei mitään

en: Import
fi: Tuo

en: Default
fi: Oletus

en: Text
fi: Teksti

en: Range
fi: Alue

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Labels
fi: Osoitelaput

en: Unknown error
fi: Tuntematon virhe

en: Fullscreen
fi: Kokoruututila

en: View mode
fi: Näyttötila
