Sheetnode (7.x-1.0-beta6) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Content
bo: ནང་དོན

en: content
bo: ནང་དོན

en: None
bo: མེད།

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Fullscreen
bo: ངོས་ཡོངས་གང་བ

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
