Sheetnode (7.x-1.0-beta6) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Content
cy: Cynnwys

en: content
cy: cynnwys

en: None
cy: Dim

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Default
cy: Diofyn

en: Text
cy: Testun

en: General
cy: Cyffredinol
