Sheetnode (7.x-1.0-beta6) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: content
dz: ནང་དོན།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།
