Sheetnode (7.x-1.0-beta6) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Content
eo: Enhavo

en: content
eo: enhavo

en: None
eo: Neniu

en: Import
eo: Importu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Text
eo: Teksto

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
