Sheetnode (7.x-1.0-beta6) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: Submit
is: Vista

en: Content
is: Innihald

en: content
is: innihald

en: None
is: Engin

en: Import
is: Flytja inn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: URL
is: vefslóð

en: Text
is: Texti

en: General
is: Almennt

en: Template
is: Sniðmát
