Sheetnode (7.x-1.0-beta6) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Content
km: មាតិកា

en: content
km: មាតិកា

en: None
km: គ្មាន

en: Import
km: នាំចូល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Text
km: អត្ថបទ

en: General
km: ទូទៅ​
