Sheetnode (7.x-1.0-beta6) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: content
kn: ವಿಷಯ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Range
kn: ವ್ಯಾಪ್ತಿ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Labels
kn: ಲೇಬಲ್‌ಗಳು

en: Unknown error
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ ದೋಷ

en: Fullscreen
kn: ಪೂರ್ಣಪರದೆ

en: Spreadsheet
kn: ಸ್ಪ್ರೆಡ್ ಶೀಟ್
