Sheetnode (7.x-1.0-beta6) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: content
lt: turinys

en: None
lt: Joks

en: Import
lt: Importuoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Text
lt: Tekstas

en: Range
lt: Diapazonas

en: General
lt: Bendras

en: Template
lt: Šablonas

en: Labels
lt: Žymės

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
