Sheetnode (7.x-1.0-beta6) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Import
ps: واردول

en: Default
ps: تلواله

en: URL
ps: پته (URL)

en: Text
ps: متن

en: General
ps: ټوليز
