Sheetnode (7.x-1.0-beta6) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Submit
ru: Отправить

en: Content
ru: Содержимое

en: content
ru: содержимое

en: None
ru: Нет

en: Import
ru: Импортировать

en: Default
ru: По умолчанию

en: Text
ru: Текст

en: Range
ru: Диапазон

en: General
ru: Общий

en: Template
ru: Шаблон

en: Labels
ru: Метки

en: Raw value
ru: Сырое значение

en: Unknown error
ru: Неизвестная ошибка

en: Fullscreen
ru: Во весь экран

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: TCPDF library
ru: Библиотека TCPDF
